به گزارش نواک، علیرضا طلیسچی که به تازگی قطعه احساسی «بی پناهی» را در سبک و سیاقی متفاوت از کارهای پیشین خود منتشر کرده بود، برای نخستین بار این قطعه را در کنسرت چهارشنبه شب اجرا کرد و برج میلاد شاهد یک همصدایی متفاوت از جنس دهه شصت بود.

کنسرت علیرضا طلیسچی چهارشنبه ۱۶ اسفندماه در برج میلاد برگزار شد و این خواننده به دلیل استقبال مخاطبان؛ شب گذشته نیز در سالن رویال هال هتل اسپینال پالاس به روی صحنه رفت و چهار سانس پایانی سال در پایتخت را با همخوانی مخاطبانش به ثبت رساند.

علیرضا طلیسچی که این روزها مسیر موسیقایی‌اش دست خوش تغییراتی شده و دو قطعه آخر او حال و هوای قطعات دهه شصت را یاداور می‌شود؛ توانسته در بازار موسیقی‌های به اصطلاح مصرفی؛ قطعات ماندگاری را منتشر کند، قطعاتی که شاید هر خواننده‌ای با جایگاه او ریسک انتشارش را به جان نخرد اما انتشار دو قطعه «پاقدم» و «بی پناهی» با استقبال خوب مخاطبان موسیقی پاپ مواجه شد. البته این استقبال فقط از سمت مخاطبان عرصه موسیقی نبود و پس از موفقیت چشمگیر قطعه «پاقدم»؛ خوانندگان بسیاری شروع به تولید و انتشار قطعات با حال و هوای دهه شصت و فضای ارکسترال کردند که هیچکدام نتوانستند آنطور که باید و شاید به محبوبیت این قطعه دست پیدا کنند.

این خواننده پس از اجرای دوباره قطعه «پاقدم» با همراهی ارکستر زهی بیان کرد: به نظر من هویت گمشده‌ای در موسیقی دهه شصت ایران وجود دارد که ادامه پیدا نکرد و امیدوارم همکاران خوش صدای من هم چنین آثاری تولید کنند. کمااینکه خودم هم قطعه دیگری چند شب پیش در همین سبک و سیاق منتشر کردم.

طلیسچی پیش از آنکه به سراغ اجرای قطعه «بی‌پناهی» با همراهی ارکستر برود؛ با خواندن ابتدای ترجیع بند «بی پناهی نکشیدی …» به یکباره با همخوانی تماشاگران مواجه شد که یکصدا «… قدر آغوشو بفهمی/دل تنگت منو میخواد ولی قهری ولی قهری …» ادامه دادند و طلیسچی شاهد همخوانی مخاطبانش با جدیدترین اثر خود بود که تنها چند روز از انتشار آن می‌گذشت.

این خواننده پس از همخوانی مخاطبانش با قطعه «بی‌پناهی» ابراز خوشحالی و از مخاطبانش برای این همراهی تشکر کرد و صحبت‌های او به دلیل درخواست تماشاگران برای اجرای مجدد قطع و این آهنگ برای دومین بار اجرا شد.
او که از این همخوانی غافلگیر و به یکباره اشک‌هایش جاری شده بود؛ اجرای قطعه «بی پناهی» را قشنگ‌ترین تجربه‌اش خواند.

قطعات«زندگی جونم»، «تو فکر می‌کنی کی‌ای»، «نفس کی بودی تو»، «ای داد بر من»، «دیوونه دوست داشتنی»، «لیلا»، «یه دریا نریم»، «دل به دل»، «قاف» و «سختگیر»، «به تو چه»، «پاقدم» و «بی پناهی» در کنسرت دو شب گذشته اجرا شدند.

محمد عارف (گیتار نایلون)، پارسا رفیع (گیتار الکتریک)، نیما اشکباری (بیس)، امیرحسین آزموده (پرکاشن)، ادوارد دانیال زاده (درامز) و مسیح منتظری (گیتار الکتریک) اعضای ارکستر علیرضا طلیسچی به رهبری امیر بهادر
دهقان نوازنده کیبورد را تشکیل می‌دادند.

کنسرت علیرضا طلیسچی چهارشنبه شب ۱۶ سفندماه در برج میلاد و پنجشنبه شب ۱۷ اسفندماه در هتل اسپیناس پالاس به تهیه کنندگی موسسه فرهنگی هنری «نوای سپند» برگزار شد.
گفتنی است؛ کنسرت نوروزی علیرضا طلیسچی؛ سوم فروردین ماه در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی تهران برگزار می‌شود.